اقامتگاه بوم گردی کاریز - راهنمای مسیر 

راهنمای مسیر
حركت از تهران
براي حركت از تهران به سمت انارك بايد به سمت جنوب حركت نموده تا پس از شهر هاي قم، كاشان باید به سمت شهر‌های اردستان و نايين برانید. سپس در مسير شرق حركت نموده تا پس از پيمودن 75 كيلومتر انارك را مشاهده نماييد. كل مسير مجموعا 536 كيلومتر. . برای رسیدن به اقامتگاه باید انارک را به مقصد چوپانان ترک کنیم، پس از طی مسافت 80 کیلومتر در چند کیلومتری چوپانان در سمت چپ جاده مسیر فرعی به سمت روستای آشتیان و حجت آباد جدا می‌شود. این جاده زیبا و پر پیچ و خم از میان ریگ‌های روان شما را به سمت روستا هدایت می‌کند در انتهای راه به یک دوراهی می‌رسیم که با رفتن به سمت چپ و طی مسافت 500 متر به روستا می‌رسیم.

حركت از اصفهان
از اصفهان به سمت شرق حركت نموده و پس از رسیدن به نايين با ادامه مسیر به سمت شرق پس از طی75 کیلومتر به انارك خواهيد رسيد. انارك در شمال شرقي اصفهان قرار دارد. كل مسير تا انارک 210 كيلومتر. برای رسیدن به اقامتگاه باید انارک را به مقصد چوپانان ترک کنیم، پس از طی مسافت 80 کیلومتر در چند کیلومتری چوپانان در سمت چپ جاده مسیر فرعی به سمت روستای آشتیان و حجت آباد جدا می‌شود. این جاده زیبا و پر پیچ و خم از میان ریگ‌های روان شما را به سمت روستا هدایت می‌کند در انتهای راه به یک دوراهی می‌رسیم که با رفتن به سمت چپ و طی مسافت 500 متر به روستا می‌رسیم.

توجه:
نزدیک‌ترین فروشگاه به اقامتگاه در فاصله 6 کیلومتری و در روستای چوپانان قرار دارد. قبل از ورود به روستا نسبت به تهیه مایحتاج خود در شهر انارک اقدام نمایید.

جهت هماهنگی، دریافت اطلاعات و رزرو اقامتگاه و شرکت
در برنامه‌های تور‌ها و استفاده از راهنمای محلی با ما در تماس باشید

09139666066صدیقی

گروه گردشگری کویر انارک
متشکل از افراد علاقه مند و مجرب در زمینه گردشگری می باشد که ضمن ساماندهی و راهنمایی علاقه مندان به کویر، بافت و فرهنگ مردم انارک، همراه آموزش مسائل مربوط به این منطقه جغرافیایی وبا ایجاد محیطی امن و شاد، خستگی و روزمرگی را از آنان دور خواهند کرد.

ما در قبال وقت گردشگران احساس مسئولیت نموده و طی چند روز اقامتتان در کویر، با تمامی امکانات موجود، شما را به سوی اهدافتان راهنمایی خواهیم نمود.

آدرس :استان اصفهان- شهرستان نایین- بخش انارک- دهستان چوپانان- روستای آشتیان . تاسیس 1390